Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

!bullsik

@dmazurowski, dzięki! Tutaj akurat testowalem kolorowe tusze derwent inktense. Nie znam się na tuszach, więc zawsze mi się wydawało, że są one bardziej transparentne, a te zachowują się podobnie jak kredki akwarelowe.
Do tego czarny cienkopis (kontury, etc) oraz twarde jak skała kolorowe kredki Herlitz.


No tematy nie porywają, ale mogę przy tym poćwiczyć warsztat : )


co zrobić, co zrobić.. Rodzą, to trzeba rysować.


moja : )


brawo


Zżynanie byłoby wtedy, gdybym ukrywał fakt z jakich grafik korzystałem. Mało tego - pod podpisem na obrazku widnieje napis "after Simon Bisley", bo tego wymaga pewien savoir-vivre. To parafraza znanej okładki, zmiana jej sensu, dlatego też musi od początku wskazywać na oryginał, aby skojarzenie i intencje były maksymalnie czytelne.


Ahaha!


Camp bardzo lubię, więc nawet i lepiej, a w pasie jestem taki cienki, przynajmniej z profilu ; )

EternalBoy i swarek7 - dzięki za poruszające słowa.


Pyk.


O tak.


Uszy wzięte z filmu "Gummo". Dzięki!
Ależ!


Tym, którym szminka na chłopaku wadzi, przypomnę, że w historii różnych kultur jaskrawo widać, ile tapety nakładali mężczyźni. Nie mówiąc o ilości dodatków. To atrybuty męskości, które oddano w końcu kobietom, gdy w kulturze zachodniej wygenerowały się męskie kompleksy.

Enyłej, nie ma nic bardziej męskiego niż szminka na mężczyźnie. Tralala.


@AgaBednarek: Wtedy jeszcze nie posiadałem tabletu - kolory nakładałem myszką na podkład z cienkopisów i ołówka. To moja ulubiona technika.


Dziękuję!


Aj tam zaraz obleśnie.. To taki urok specyficzny


Teraz już ma. I to z obwisłymi.


Tak do tematu: większość w duchu sprzeciwia się 'układom', lecz chciałaby do nich należeć, mimo wszystko.

Jeszcze się powstrzymam od oceny.


~Moaan - brak DD.
~pecunio - to samo.
~LUKASC - to samo.
~manufaktura - to samo.
~ssvenson - to samo.
~lizakus - to samo.
~satsuna - to samo...

A się nabzdyczają, że jak ten gniot może być DD i co to za moderatorzy są, że wybrali. Nie będę dalej sprawdzał, bo i tak już otrzymałem potwierdzenie swoich wcześniejszych słów. : >


O, i znowuż muchy się zleciały i mają pretensję, że im DD nie dano.


Wypadałoby dodać, że to zrysowane ze zdjęcia z sesji robionej przez Perou


Bardzo fajna kompozycja.
Tylko jedno zastrzeżenie - w opisie brak informacji, że to na podstawie zdjęcia autorstwa Perou.


O masakra! hehe


Zajrzałem tu po paru dniach. Z ciekawości co też się wypisało.
Po pierwsze: czy naprawdę uważacie, że na DD nie zasługuje ktoś, kto ma (wg części komentarzy) kiepskie prace? A jeśli raz strzeli dobrą? Nawet przypadkiem? Czemu odbieracie komuś szansę na szeroki odbiór dyskredytując go w tak niesmaczny sposób?

Po drugie: Nie będę sprawdzał, bo jestem leniwy, ale interesuje mnie jak się rozkładają w tych komentarzach i ocenach proporcje między osobami, które nigdy nie dostały prezentu w postaci DD, a tymi, które dostały choć raz. I jakie zazwyczaj mają wtedy podejście do DD? Bo mniemam, że negatywną ocenę może generować w pierwszej kolejności frustracja z powodu niedocenienia ("bo jestem lepszy/a, a mi nie dali!" ), a dopiero w drugiej ocena samego foto. Ja w ogóle nie zazdroszczę, ale właśnie dlatego, że jestem z DD za pan brat i patrzę już tylko na to, co zawisło w wyróżnieniu.

I po trzecie: Ta praca jest także wartościowa ze względu na to, co wywołała w innych, niezależnie od samej wartości artystycznej (czymkolwiek by ona nie była).

Czasem mi się wydaje, że DD to kara. Bo psy za bardzo skaczą do gardeł. I to komuś, kto to wyróżnienie po prostu dostał, a nie sobie zawłaszczył. Muszę powiedzieć, że mam ochotę uparcie bronić tej pracy (z autorem włącznie), ale nie z powodu tego, co ona przedstawia, tylko z powodu tego, co się pod nią z ludźmi wyrabia.1 2 3 4 5 6 ... 8 Następna strona
© 2001-2018 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt